Науковий журнал «Правова позиція» відповідає за Етику публікації на основі кодексу поведінки COPE «Кодекс поведінки та рекомендації щодо найкращої практики для журнальних редакторів» з метою забезпечення якості публікації.
Обов’язки та права авторів:
- Автори несуть відповідальність за оригінальність тексту наукової статті, точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв, географічних назв та інших відомостей, а також за те, що в матеріалах не містяться дані, що не підлягають відкритій публікації.
- Коли автор виявляє значну помилку або неточності в своїй власній опублікованій роботі, зобов'язання автора негайно повідомляти редактора журналу або видавця та співпрацювати з редактором для відхилення чи виправлення статті.
- Ні редактори, ні редакційна колегія не відповідають за висловлені авторами думки, погляди та зміст опублікованих рукописів у журналі. Оригінальність, коректура рукописів та помилок є виключною відповідальністю окремих авторів.
Обов’язки та права редакції:
- Редакція приймає рішення про публікацію поданих робіт, керуючись політикою журналу і ґрунтуючись на академічних цінностях та висновках рецензентів.
- Редактор оцінює рукописи незалежно від попередніх заслуг, раси, етнічного походження, статі, релігії, громадянства, сексуальної орієнтації чи політичної філософії авторів.
- Редакція журналу гарантує, що особисті дані, окрім тих, що публічно подаються у статті, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх завдань редакції та не будуть поширюватись і передаватись стороннім особам.
Обов’язки та права рецензентів:
- Будь-які рукописи та додаткові матеріали, отримані для розгляду, повинні розглядатися як конфіденційні документи. Їх не можна демонструвати та обговорювати з третіми сторонами.
- Рецензент, якому заздалегідь відомо про відсутність часу на рецензування або про факти, що роблять його перевірку неможливим у призначений час, повинен повідомити редактора та звільнити себе від процесу розгляду.
- Рецензії повинні складатися об'єктивно. Рецензенти повинні чітко та аргументовано висловити свої погляди щодо суперечливих моментів. Особиста критика рецензента є не допустимою.